درباره شرکت

تعمیر و نگهداری آسانسور و قطعات آسانسور

تعمیر و نگهداری آسانسور و قطعات آسانسور 
تعویض فلکه موتور آسانسور , تعویض دنده برنجی آسانسور , تعویض دنده ما دون موتورگرفتن روغن ریزی موتور

تعمیر موتور آسانسور

درباره کار ما

شرکت آسانسور آذین در شیراز بر اساس دانش مهندسی و تجربیات مدیریت خود با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در زمینه نصب و تعمیر و سرویس آسانسور در ایران پایه گذاری شده است . و نمایندگی چندین برند معتبر در ایران است.
شرکت آسانسور پارسه در شیراز که در سال 1387 تاسیس گردید و در زمینه مشاوره آسانسور , طراحی و اجرای آسانسور , فروش آسانسور , تعمیر و نگهداری آسانسور ,اجرای آسانسورهای کششی , آسانسورهای روم لس , آسانسورهای گیرلس , آسانسورهای مسافربر , آسانسورهای هیدرولیکی , آسانسورهای خودرو بر و نصب پله برقی , نصب بالابر واحدهای تجاری , و کارگاهی و تخت بر بیمارستانها با بهترین کیفیت و با بکارگیری نیروهای متخصص و مجرب و امکانات پیشرفته و تکیه بر دانش روز با توکل به خداوند منان توفیق داشته است که نسبت به فعالیتهای فوق گامهای موثری در صنعت آسانسور بردارد. 
با توجه به دگرگونیها و پیشرفت هایی که در سالهای اخیر در این صنعت به وجود آمده و لزوم رعایت استاندارد های بین المللی نصب لوازم و اجرای آسانسورهایی که دارای ضریب اطمینان بالایی از نظر ایمنی و طراحی باشند ما را بر آن داشته است که همواره با 3 عنصر صداقت - مسئولیت پذیری - و وجدان کاری حقوق مصرف کنندگان را ارج نهاده و خود را موظف به ارائه خدمات مستمر در این صنعت بدانیم . 
0
پروژه های انجام شده
0
پروژه های در دست اجـرا
0
مشتریان مورد اعتماد ما
0
بخش توسعه دهنده